Centrum Leczenia Żywieniowego Nutricare

 

 

 
12 313 19 06 CAŁODOBOWO: 608 46 30 80

O nas

Nutricare jest kompleksowym Centrum Leczenia Żywieniowego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie żywienia klinicznego, w roku 2011 powołaliśmy do życia Centrum, w którym zespół specjalistów (lekarze, pielęgniarki, dietetyk i farmaceuta) współpracują dla dobra pacjentów wymagających opieki żywieniowej.

W ramach Nutricare zapewniamy indywidualną, całodobową opiekę domową w oparciu o stworzony przez specjalistów plan leczenia, z użyciem zbilansowanych odżywek.

Współpracujemy z instytucjami, które prowadzą leczenie żywieniowe (zakłady opiekuńczo-lecznicze, ośrodki rehabilitacyjne, domy opieki nad ludźmi starszymi, szpitale). Chorym, u których występują zaburzenia połykania, pomagamy wytwarzając stały dostęp do przewodu pokarmowego (m.in. przezskórną endoskopową gastrostomię). Pacjentom oczekującym szczególnie intensywnej opieki oferujemy wsparcie domowej pielęgniarki oraz konsultacje specjalistyczne, m.in chirurga, gastroenterologa, internisty, geriatry.

Zapewniamy przygotowanie żywieniowe przed zabiegami operacyjnymi, przygotowujemy plan żywienia dla osób przewlekle chorych (choroby jelit, wątroby, zaburzenia wchłaniania).

W naszej poradni dietetycznej przeprowadzamy pacjentów przez proces odchudzania, przywracając im nie tylko właściwą wagę ale również zdrowie i radość życia.

Sportowcom oferujemy zbilansowany i dostosowany do uprawianej dziedziny sportu plan żywienia, wkomponowany w plan przygotowań do zawodów.

Jesteśmy dla naszych pacjentów przez cały czas, bo żywienie to nasza codzienność.