Centrum Leczenia Żywieniowego Nutricare

 

 

 
12 313 19 06 CAŁODOBOWO: 608 46 30 80

Kwalifikujemy Pacjentów do żywienia dojelitowego.

Dzięki wysiłkowi całego Zespołu, wsparciu naszych Pacjentów oraz rozszerzeniu naszej działalności o Szpital Nutricare,
od dnia 01.07.2018r możemy objąć opieką żywieniowa jeszcze więcej osób w ramach nowego kilku letniego kontraktu z MOW NFZ.

Zobacz szczegóły

Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia

Od 01.06.2013r Centrum Leczenia Żywieniowego Nutricare obejmuje opieką pacjentów żywionych w domu bezpłatnie w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Serdecznie zapraszamy!

Żywienie domowe

Żywienie domowe dotyczy pacjentów, którzy z powodu swojej choroby przebywają w domu i otrzymują pokarm przez zgłębnik nosowo-żołądkowy, gastrostomię lub jejunostomię. Opieką obejmujemy również osoby, które wymagają uzupełniającego leczenia preparatami doustnymi.

Żywienie w instytucjach medycznych

Od 2011r współpracujemy z instytucjami pragnącymi poprawić jakość żywienia swoich pacjentów, m.in. zakładami opiekuńczo-leczniczymi, domami opieki społecznej, centrami rehabilitacji. Więcej w zakładce „żywienie w instytucjach medycznych” Zapraszamy do współpracy.

Dietetyka

W naszym Centrum Medycznym indywidualną opieką obejmie Państwa wyspecjalizowany dietetyk. Pomagamy osobom przygotowującym się do zabiegów operacyjnych, cierpiących na choroby zapalne jelit lub po prostu chcących stracić niechciane kilogramy. Od lat prowadzimy leczenie żywieniowe w oparciu o europejskie standardy.

1
2
3
4
5

Zmiany organizacyjne w spółce Nutricare Sp. z o.o.

Publikacja Planu Podziału dla Nutricare Sp z o.o. z dnia 29 sierpnia 2016 roku.