Centrum Leczenia Żywieniowego Nutricare

 

 

 
12 313 19 06

Żywienie domowe

Żywienie domowe dotyczy pacjentów, którzy z powodu swojej choroby przebywają w domu i otrzymują pokarm przez zgłębnik nosowo-żołądkowy, gastrostomię lub jejunostomię. Opieką obejmujemy również osoby, które wymagają uzupełniającego leczenia preparatami doustnymi.

Żywienie w instytucjach medycznych

Od 2011r współpracujemy z instytucjami pragnącymi poprawić jakość żywienia swoich pacjentów, m.in. zakładami opiekuńczo-leczniczymi, domami opieki społecznej, centrami rehabilitacji. Więcej w zakładce „żywienie w instytucjach medycznych” Zapraszamy do współpracy.

Dietetyka

W naszym Centrum Medycznym indywidualną opieką obejmie Państwa wyspecjalizowany dietetyk. Pomagamy osobom przygotowującym się do zabiegów operacyjnych, cierpiących na choroby zapalne jelit lub po prostu chcących stracić niechciane kilogramy. Od lat prowadzimy leczenie żywieniowe w oparciu o europejskie standardy.

1
2
3

Żywienie domowe w 2018r.

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy o kolejnym milowym kroku w rozwoju Centrum Leczenia Żywieniowego Nutricare. Dzięki wysiłkowi całego Zespołu, wsparciu naszych Pacjentów oraz rozszerzeniu naszej działalności o Szpital Nutricare, od dnia 01.07.2018r możemy objąć opieką żywieniowa jeszcze więcej osób w ramach nowego kilku letniego kontraktu z MOW NFZ .
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, szczególnie naszym lekarzom, pielęgniarkom oraz pacjentom, z którymi często jesteśmy związani już od wielu lat.
Dziękujemy również MOW NFZ za zrozumienie roli żywienia dojelitowego w leczeniu domowym i pełne wsparcie dla osób wymagających takiej opieki.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby potrzebujące naszej pomocy, żywione przy użyciu gastrostomii lub zgłębników nosowo-żołądkowych lub wymagające założenia gastrostomii.

Kryteria kwalifikacji – szczegóły

Wszystkim Państwu postaramy się udzielić pomocy, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie praktyków .
Zapraszamy również lekarzy i pielęgniarki, zainteresowanych tą tematyką lub potrzebujących wsparcia merytorycznego w zakresie żywienia, metabolizmu, opieki nad sztucznym dostępem do przewodu pokarmowego, wymiany gastrostomii. Podzielimy się doświadczeniem, pomożemy znaleźć rozwiązanie, chętnie przeprowadzimy szkolenie w zakładzie opiekuńczo- leczniczym lub domu pomocy społecznej.

Z poważaniem,
dr n.med. Krzysztof Figuła
dr n.med. Tomasz Kowalczyk